LACIO RAZBIO INTER U RIMU: Evrogol Luisa Alberta! Udineze slavio u Monci

serija a

Fudbaleri Lacija pobedili su u petak uveče na svom terenu Inter sa 3:1, u meču trećeg kola italijanske Serije A.

Strelci za Lacio bili su Felipe Anderson u 40, Luis Alberto u 75. i Pedro u 86. minutu.

Gol za Inter postigao je Lautaro Martines u 51. minutu.

Srpski reprezentativac i vezista Lacija, Sergej Milinković Savić na terenu je proveo svih 90 minuta, a bio je asistent kod prvog gola domaćina.

Nakon tri odigrana kola, Lacio je zabeležio dve pobede i jedan remi, a Inter je upisao dve pobede i jedan poraz.

U narednom kolu Lacio će gostovati Sampdoriji, dok će Inter dočekati Kremoneze.

Fudbaleri Udinezea pobedili su u gostima Moncu sa 2:1, u meču trećeg kola italijanske Serije A.

Povela je Monca pogotkom Andrea Kolpanija u 32. minutu, da bi izjednačenje i pobedu Udinezeu doneli golovima Beto u 36. i Destini Udogi u 78. minutu.

Posle tri odigrana kola, Udineze je zabeležio po jednu pobedu, remi i poraz i zauzima 10. mesto na tabeli, a Monca je na poslednjoj, 20. poziciji sa sva tri poraza.

U narednom kolu, Udineze će dočekati Fjorentinu, dok će Monca gostovati Romi.