PEVCI U FORMI: Totenhem u gostima pobedio Notingem Forest, Kejn dvostruki strelac

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras u gostima Notingem Forest sa 2:0, u meču četvrtog kola engleske Premijer lige.Dvostruki strelac za Totenhem bio je Hari Kejn u petom i 81. minutu.

Kejn je imao priliku da zabeleži het-trik ali u 56. minutu nije uspeo da realizuje jedanaesterac.

Totenhem je zabeležio treću pobedu u prvenstvu i sa 10 bodova zauzima treću poziciju na tabeli. Notingem je prvim porazom ostao na četiri poena i nalazi se na 14. mestu.

U narednom kolu, Totenhem će gostovati Vest Hemu, dok će Notingem gostovati Mančester sitiju