SENZACIJA! ZVEZDA JE U VELIKOJ KRIZI: TSC ostao neporažen na Marakani! Ipak će se zakuvati u borbi za titulu VIDEO

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 protiv TSC-a u 10. kolu Superlige Srbije.

TSC je poveo sjajnim golom Jovanovića u 42, a Zvezda izjednačila autogolom Ilića u 45 minutu.

Zvezda je napadala svim silama u nastavku, ali nije uspela da postigne pogodak.

Evidentno je da se srpski prvak nalazi u krizi obzirom da u poslednjih pet mečeva u svim takmičenjima imaju samo jednu pobedu i to protiv Javora na Marakani.

Eksperiment trenera Milojević sa tri igrača u poslednjoj liniji nije se pokazao kao uspešan. Takođe, jasno da je da ne štima u realizaciji, a uzrok za to može se naći u i odlascima Pavkova i Ohija u samo nekoliko dana iz kluba?!

Nakon 8 odigranih utakmica Zvezda ima 20 bodova i ovo joj je drugi uzastopni remi. Crveno-beli imaju sada pet bodova više od Partizana.

Što se tiče TSC oni imaju 17 bodova iz deset odigranih utamica.

Zvezda se okreće obavezama na evrosceni. Već u četvrtak, crveno-bele čeka težak ispit u Ligi Evrope. Na Marakanu stiže ekipa Monaka (21 čas).

1 / 8 Foto: Starsport

Drugo poluvreme:

90. minut - Utakmica je produžena za 4. minuta

89. minut - Velika inicijativa crveno-belih

Zvezda

85. minut- U igri je Ben umesto Kangve

79. minut - Sjajna odbrana Ilića nakon udarca glavom Kulibalija

76. minut - Dvostruka izmena kod domaćina u igri su Nikolić i Mustafa, umesto Srnića i Bukarija

72. minut - Pokušao je Katai glavom nakon centaršuta Gobeljića

Zvezda

70. minut - Kulibali u igri umesto Pešića

69. minut - Napada Zvezda svim silama TSC odoleva i čeka priliku iz kontranapada

64. minut - Kanga šutira Čalušić brani.

61. minut - Ređaju se šanse za Zvezdu pokušao je Katai, potom Bukari promašio veliku šansu

Zvezda

58. minut - Odličan pokušaj Kataija sa ivice šesnaesterca , zamalo pored gola.

52. minut - Velika inicijativa Zvezde, ređaju se napadi crveno-belih

48. minut - Pokušao je Kanga iz daljine, koji je zamenio Azarova na poluvremenu.

46. minut - Utakmica je nastavljena

Zvezda

Prvo poluvreme:

45. minut - GOL 1:1, Zvezda je imala prekid Katai je centrirao posle velike gužve lopta od stative ulazi u mrežu Ilića, Deluje da je u pitanju autogol golmana gostiju.

42. minut - GOL 0:1, Jovanović! Sjajna kontra gostiju, Jovanović udarcem pod prečku matira nemoćnog Borjana.

40. minut- Dobar pokušaj Kataija, zamalo pored desne stative.

36. minut - Kakva šansa za TSC, Ratkov glavom šutira, ali Borjan spašava Zvezdu sjajnom intervencijom

32. minut - Pokušao je Dragović nakon centaršuta Kataija.

Zvezda

27. minut - Zvezda ima terensku inicijativu,ali bez prave šanse.

23. minut - Katai propušta odličnu šansu, njegov udarac je izblokiran. Potom je pokušao Kangva, ali preko gola

17. minut - Kangva je propustio veliku šansu posle centaršuta Kataija, glavom šutira pored gola sa pet metara.

13.minut - Katai je centrirao iz kornera, ali Pešić nije uspeo da zahvati loptu

Zvezda

11. minut - TSC za sada potpuno ravnopravan na Marakani

7. minut - Dobar pokušaj Kuveljića iz daljine, Borjan brani paradom.

3. minut - Prva šansa za Zvezdu Gobeljić je zavrnuo loptu u peterac, ali su defanzivci gostiju reagovali ispred Pešića

1. minut - Utakmica je počela

Crvena zvezda: (3-4-2-1) Borjan, Gobeljić, Dragović, Eraković, Milunović, Azarov, Kangva, Srnić, Katai, Bukari, Pešić

TSC: Ilić, Čalušić, Cvetković, Jovanović, Kuveljić, Milosavljević, Petrović, Ratkov, Stojić, Stojković, Đakovac

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju TSC U 10. kolu Superlige Srbije

Zvezda nakon sedam odigranih utakmica ima 19 bodova na prvom mestu uz dve utakmice manje, dok je TSC sakupio 16 bodova i nalazi se na petom mestu.

Crveno-beli u ovaj duel ulaze sa šest uzastopnih pobeda protiv tima iz Bačke Topole, koji ne zna za poraz u prethodna četiri meča u SLS.

Miloš Milojević

Trener Miloš Milojević očekuje težak meč

- Više preti opasnost od ekipe TSC kao kolektiva, nego od nekog pojedinačnog igrača. Imaju dosta dobro izbalansiran tim, Saša Jovanović je brz igrač, takođe imaju i dva špica koji su istog profila koji dosta dobro mogu da zadrže loptu kada dođu u tranziciju. Ekipa dugo radi sa istim trenerom, znaju principe, hoće da igraju fudbal, vole da izađu u presing dosta moderno. Stabilna su ekipa sa dobrim relacijama unutar tima – istakao je šef stručnog štaba Miloš Milojević.

Govorio je Milojević i o poznanstvu sa šefom stručnog štaba ekipe iz Bačke Topole.

- Sa Lazetićem sam bio cimer dok sam bio u Omladinskoj školi Crvene zvezde. Znam ga, kao i njegov trenerski put. Radi se o dobrom treneru, koji je veoma studiozan i principijalan u stavrma koje radi, ima svoju filozofiju, veruje u to. Uvek kažem da traje u srpskom fudbalu i ima jedan doabr razvojni put. Poštujem i njega i njegovu ekipu u pripremi utakmice kao i svaku drugu u ligi. Pripremamo se najbolje što možemo, igramo kod kuće. Mi smo Crvena zvezda, mislim da i oni moraju malo da se prilagode nama.