RASULO U JUVENTUSU! Na internetu se zavrteo snimak kako dva igrača ogovaraju trenera: Jedna izmena ih je TOTALNO ZBUNILA (VIDEO)

SERIJA A

Benfika je u Torinu pobedila Juventus sa 2:1 u utakmici drugog kola Grupe H u Ligi šampiona.

Crno-beli su poveli već u četvrtom minutu pogotkom koji je postigao Arkadijuš Milik, a izjednačio je Žoao Mario iz jedanaesterca u 43. minutu. Benfika je pobedila golom Davida Neresa u 55. minutu.

Tokom meča trener "stare dame" Masimilijano Alegri pokušavao je na sve načine da nadmudri portugalski tim, pa je povlačio poteze koji nisu bili jasni njegovim igračima.

Oni su se zbog toga sve vreme, praveći razne grimase, ogovarali trenera. U kadru su uočeni Anhel di Marija i Arkadijuš Milik kako navodno komentarišu izmenu.

Poljak je na meču igrao samo do 70. minuta kada je umesto njega ušao mladi Fađoli. I Milik je bio zbunjen, međutim nije imao odgovor na pitanje Argentinca kojeg je zanimalo zašto izlazi iz igre.

Posle dva kola Pari Sen Žermen i Benfika imaju po šest bodova, a Juventus i Makabi su bez bodova.

U trećem kolu 5. oktobra, Benfika će dočekati Pari Sen Žermen, a Juventus će u Torinu igrati protiv Makabija.