FULAM POKLONIO MITROVIĆU POBEDU ZA ROĐENDAN! Mitrogol i saigrači gubili na poluvremenu, pa u šest minuta RAZBILI rivala

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Fulama poklonili su Aleksandru Mitroviću pobedu za njegov 28. rođendan.

Srpski reprezentativac je odigrao ceo meč na gostovanju Notingem Forestu u sedmom kolu Premijer lige, a ekipa iz Londona je pobedila rezultatom 3:2.

Srbin je prekinuo seriju od četiri uzastopne utakmice na kojima je bio strelac, ali je Fulam uprkos tome zabeležio nova tri boda.

Notingem Forest je imao prednost nakon prvih 45. minuta, pošto je u 11. Avonji pogodio gol Lenoa.

Ali, u samo šest minuta drugog dela, od 54. do 60, Fulam je postigao tri brza gola preko Tetea, Palinje i Rida.

Konačni rezultat je postavio Obrajen u 77. minutu.

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije ostao je na šest golova u sezoni, pošto je prethodno "maltretirao" odbranu Liverpula u prvom kolu kada je sa dva gola obezbedio bod Fulamu, a potom, uz utakmicu pauze, pogađao redom protiv Brentforda, Arsenala, Brajtona i Totenhema.

Više golova u elitnom rangu fudbala na ostrvu u ovom trenutku je postigao samo nestvarni Erling Haland koji rešeta mreže redom u dresu Mančester sitija.

Aston Vila

U drugom meču Aston Vila je na svom terenu pobedila Sautempton sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Džejkob Remzi u 41. minutu.

Sautempton je na 12. mestu sa sedam bodova, a Aston Vila sa istim učinkom zauzima 13. mesto.

Tim iz Birmingema u narednom kolu gostuje Lidsu, dok Sautempton dočekuje Everton.