VALENSIJA UBEDLJIVA PROTIV SELTE, KAVANI DEBITOVAO: Gosti više od pola sata sa igračem manje!

LA LIGA

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Seltu sa 3:0, u utakmici šestog kola španskog prvenstva.

Domaći su poveli golom koji je Samu Kastiljeho postigao u 37. minutu, a prednost je udvostručio Markos Andre u 82. Konačan rezultat postavio je Andre Almeida u trećem minutu nadoknade vremena.

Selta je od 59. minuta igrala sa desetoricom, nakon što je Franko Servi dobio crveni karton. Za domaćina je debitovapo slavni urugvajski napadač Edinson Kavani.

Valensija ima devet bodova na osmom mestu na tabeli. Selta posle drugog uzastopnog poraza, ukupno trećeg u ligi, zauzima 13. mesto sa sedam bodova.