VLAHOVIĆ ZATAJIO, CRNI DANI ZA JUVENTUS: Lacio silovit, Sergej asistent! Fiorentina slavila, Jović na klupi

SERIJA A

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na gostovanju Kremoneze sa 4:0, u utakmici sedmog kola italijanske Serije A.Rimski klub je poveo u sedmom minutu golom Čira Imobilea, na asistenciju srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića-Savića.

Imobile je u 21. minutu bio precizan sa penala, a do kraja poluvremena gol je postigao i Milinković-Savić (drugi minut nadoknade), pošto je došao do odbijene lopte nakon udarca Matije Zakanjija.

Konačnih 4:0 postavio je Pedro pogotkom u 79. minutu. ;Milinković-Savić je za Lacio igrao do 78. minuta.

Lacio je na petom mestu Serije A sa 14 bodova, a Kremoneze je na 19. mestu sa dva boda.

U sledećem kolu Lacio dočekuje Speciju, dok Kremoneze gostuje Lećeu.

Juventus

Monca je na svom terenu savladala Juventus sa 1:0.

Gosti su od 40. minuta igrali sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Anhel di Marija.

Gol za pobedu Monce postigao je Kristijan Gjutkjer u 74. minutu.

Dušan Vlahović je odigrao ceo meč za Juventus, dok je Filip Kostić igrao do 78. minuta.

Juventus je osmi sa 10 bodova, a Monca je posle prve pobede na 18. mestu sa četiri boda.

Torinski tim u narednom kolu dočekuje Bolonju, dok Monca gostuje Sampdoriju.

Fiorentina

Fjorentina je na svom terenu pobedila Veronu sa 2:0.

Domaći tim je poveo golom Žonatana Ikonea u 13. minutu, da bi u 26. minutu igrač Fjorentine Kristijano Biragi bio neprecizan sa penala.

Pobedu Fjorentine je potvrdio Nikolas Gonsales u 90. minutu.

Srpski fudbaleri Ivan Ilić i Darko Lazović igrali su ceo meč za Veronu.