Babalj strelac za remi Zvezde i Sopota

Prijateljski meč

Mogao je Babalj da donese Zvezdi i pobedu u ovom prijateljskom meču, ali mu je nedostajalo koncetracije u završnici napada

Pauzu u Jelen Superligi fudbaleri Crvene zvezde prekratili su prijateljskom utakmicom sa svojom filijalom Sopotom. Rezultat je posle devedeset minuta igre bio miroljubiv - 1:1.Sopot je nakon prvih 45 minuta imao prednost od jednog gola, koji je postignut nakon kornera, a najviši u skoku bio je štoper Simić. Međutim, već u prvom minutu drugog poluvremena, Eli Babalj je lepo uštopovao jednu loptu na šest metara od gola i preciznim udarcem doneo svojoj ekipi izjednačenje. Mogao je Babalj da donese Zvezdi i pobedu u ovom prijateljskom meču, ali mu je nedostajalo koncetracije u završnici napada.Crvena zvezda je nastupila u sledećem sastavu: Bajković, Mikić, Krneta, Spajić, Nenadić, Šakić, Milijaš, Vešović, Mirić, Mijatović, Babalj.