PETARDA MOĆNOG BRAZILA U PARIZU! Nejmar dao gol protiv Tunisa, biće ŽESTOKO U KATARU kada naiđu na Srbiju

prijateljski meč

Fudbaleri Brazila pobedili su u Parizu selekciju Tunisa sa 5:1, u pripremnom meču.

Brazil je u vođstvo doveo Rafinja u 11. minutu, a sedam minuta kasnije rezultat je izjednačio Montasar Talbi.

Rišarlison je minut kasnije vratio prednost Brazilu, koji potom golom Nejmara u 29. minutu ide na 3:1.

Svoj drugi gol na meču Rafinja postiže u 40. minutu, da bi selekcija Tunisa u 42. minutu ostala sa igračem manje, nakon što je crveni karton dobio Dilan Bron.

Konačan rezultat postavio je Pedro u 74. minutu.

Brazil će na Svetskom prvenstvu u Kataru igrati u Grupi G sa selekcijama Srbije, Švajcarske i Kameruna. Tunis će igrati u Grupi D sa Francuskom, Danskom i Australijom.

Svetsko prvenstvo u Kataru igra se od 20. novembra do 18. decembra.