MURINJO NA PRAGU LUDILA: Navijači u ŠOKU zbog snimaka koje je objavio Žoze (VIDEO)

POSEBNI

Niko nije kao Žoze Murinjo, to je poznato od ranije, a sada je i dokazano, po ko zna koji put.

Trener Rome je pobedu svoje ekipe u velikom derbiju italijanskog fudbala gledao u kombiju koji je bio parkiran ispred stadiona.

"Vučica" je u Milanu pobedila Inter rezultatom 2:1 u 8. kolu i to pogotkom Smolinga u 75. minut. Prethodno je Inter stigao do prednosti u 30. minutu golom Dimarka, a Dibala je u 39. izjednačio na 1:1.

Murinjo je zbog crvenog kartona zarađenog, praktično zbog divljanja na utakmici prošlog kola protiv Atalante, dobio i suspenziju, pa na meču protiv bivše ekipe nije mogao da sedi na klupi.

Na nalogu na društvenoj mreži Instagram on je objavio snimke na kojima je prikazao na koji način je ispratio pobedu Rome, ali i kako je proslavio trijumf.

Uz zagrljaj dva čoveka, Murinjo je vrisnuo toliko glasno da su milioni navijača koji su pregledali taj video ostali u šoku. Snimak se velikom brzinom širio društvenim mrežama, a komentari i reakcije nisu izostale.

Posle osam utakmica, Roma je na petom mestu sa 16 bodova, dok je Inter sedmi sa četiri boda manje.