POTPUNI SPEKTAKL: Osam golova i pobeda Sosijedada u Đironi

španija

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras u gostima ekipu Đirone sa 5:3, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Sosijedad je trenutno šesti na tabeli sa 13 bodova, dok je Đirona na 13. mestu sa sedam bodova.

Sosijedad je poveo u osmom minutu pogotkom Aleksandera Sorlota,Đirona je potom preokrenula golovima Rodriga Rikelmea u 23. i Arnaua Martinesa u 27. minutu, da bi Sorlot u 42. minutu poravnao rezultat na 2:2.

Posle tri minuta igre u nastavku, Valentin Kasteljanos je doneo Đironi novo vodjstvo, ali je tri boda ipak osvojio Sosijedad golovima Braisa Mendesa u 66, Martina Subimendija u 71. i Takefusa Kuba u 85. minutu.

Fudbaleri Sosijedada će u narednom kolu Primere dočekati Viljareal, dok će Đirona gostovati Atletiko Madridu.