SERHIO RAMOS POCRVENEO U REMSU! Parižani sa igračem manje samo do boda, meč završen bez golova

liga 1

Fudbaleri Remsa i Pari Sen Žermena remizirali su 0:0 u meču 10. kola francuske Lige 1.

Meč je obeležio, čini se, neopravdano dosuđen crveni karton defanzivcu gostiju Serhiju Ramosu, što je značajno uticalo na to da Rems ostane neporažen.

Odlučio je trener "svetaca" Kristof Galtije da večeras poštedi lakše povređenog Lionela Mesija, Nejmar je utakmicu počeo sa klupe i to se velikom favoritu "obilo o glavu".

Bio je bolji PSŽ u prvom poluvremenu, dobre prilike propustili su Fabian Ruiz i Kilijan Mbape,a onda je sudija Žajust olako pokazao drugi žuti karton Serhio Ramosu u 41. minutu. Tako su Parižani ostali sa igračem manje.

U drugom poluvremenu trener "svetaca" Galtije odlučio je da na teren uvede Brazilca Nejmara koji je uneo živost u igru Parižana. Upravoje on propustio najbolju šansu na utakmici za goste.

Napadali su gosti sa igračem manje, ali se Rems znalački branio i pretio iz kontri preko Zenelija, Filipsa i Van Bergena. Na kraju je ostalo bez golova i pobednika, za veliki bod Remsa.