SRBIN U 90. MINUTU ZAUSTAVIO SLOBODAN PAD TORINA: Lukić postigao NAJČUDNIJI GOL U KARIJERI, Vanja savladan makazicama (VIDEO)

Serija A

Fudbaleri Torina i Empolija odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici devetog kola italijanske Serije A.

Domaća ekipa Torina je do vođstva mogla u 27. minutu, ali je gol Alekseja Mirančuka poništen zbog ofsajda.

Empoli je poveo majstorijom Matije Destra u 49. minutu, taj gol možete da pogledate ovde, a bod Torinu doneo je srpski fudbaler Saša Lukić u 90. minutu, verovatno najčudnijim golom u karijeri.

Prilikom intervencije u odbrani igrač Empolija Sebastijano Luperto je pogodio Lukića, od kojeg se lopta odbila u gol.

Za Torino su ceo meč odigrali Lukić i golman Vanja Milinković-Savić, dok je u igru u 74. minutu ušao i Nemanja Radonjić.

Torino je pre utakmice protiv Empolija izgubio od Intera, Sasuola i Napolija, a nakon ovog remija na 10. mestu Serije A sa 11 bodova, a Empoli je 13. sa dva boda manje.

U narednom kolu Torino u gradskom derbiju dočekuje Juventus, dok Empoli na svom terenu igra protiv Monce.