NOVI KIKS CRVENIH ĐAVOLA: Čelsi pobedio Aston Vilu, remi Junajteda i Njukasla

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na gostovanju ekipu Aston Vile sa 2:0, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Strelac u pobedi londonskog tima bio je Mejson Maunt, koji je golove postigao u šestom i 65. minutu.

Čelsi je upisao šestu pobedu u Premijer ligi i zauzima četvrto mesto sa 19 bodova, dok je klub iz Birmingema sa devet bodova na 16. mestu.

U narednom kolu Čelsi gostuje Brentfordu u gradskom derbiju, a Aston Vila gostuje Fulamu.

Premijer liga

Mančester junajted i Njukasl su odigrali nerešeno 0:0.

Za domaći klub iz Mančestera drugi put ove sezone je kao starter počeo portugalski napadač Kristijano Ronaldo.

Junajted je peti sa 16 bodova posle prvog remija ove sezone u Premijer ligi, dok je Njukasl na šestoj poziciji sa bodom manje, nakon što je šesti put odigrao nerešeno.

Klub iz Mančestera u sledećem kolu dočekuje Totenhem, a Njukasl na svom terenu igra protiv Evertona.

Sautempton i Vest Hem su takodje podelili bodove, odigravši nerešeno 1:1.

Romen Pero je postigao vodeći gol za Sautempton u 20. minutu, dok je bod gostima doneo Deklan Rajs u 64. minutu.

Vest Hem je na 11. mestu sa 11 bodova, a Sautempton je posle petog meča bez pobede na 18. mestu sa osam bodova.

U sledećem kolu Vest Hem gostuje Liverpulu, dok Sautempton igra na gostovanju protiv Bornmuta.