GAJA PROMAŠIO PENAL ZA POBEDU VALENSIJE U 102. MINUTU! Gudelj odigrao ceo meč za Sevilju

španska primera

Fudbaleri Sevilje i Valensija odigrali su večeras u Sevilji nerešeno 1:1, u meču 10. kola španske Primere.

Povela je Valensija golom Edisona Kavanija u šestom minutu, da bi izjednačenje Sevilji doneo Erik Lamela pogotkom u 86. minutu. U 102. minutu dosuđen je penal za goste iz valensije, ali Hoze Gaja nije bio siguran sa bele tačke!

Nemanja Gudelj

Srpski reprezentativac u dresu Sevilje Nemanja Gudelj u igri je proveo svih 90 minuta. U 11. minutu sudijske nadoknade vremena je isključen fudbaler domaćih Kike Salas.

Sevilja je 11. na tabeli sa 10 bodova, a Valensija je na osmom mestu sa 15 poena.

U narednom kolu Sevilja će gostovati Real Madridu, dok će Valensija dočekati Majorku.