NEVEROVATAN GOL U PORTUGALU: Golman strelac OD GOLA DO GOLA, ali slavlje je kratko trajalo (VIDEO)

REDAK PRIZOR

Golman portugalskog Feirenšea u utorak veče postigao je gol kakav se zaista retko viđa.

Igrala se utakmica druge lige Portugala između Feirenšea i Moreirenšea, a pri rezultatu 1:0 za gostujući tim, golman domaćih Artur je daleko ispucao loptum koja je nešto jače odskočila, dobila ubrzanje i prevarila golmana Moreirenšea, koji je stajao na rubu šestaesterca.

Ovaj gol doneo je izjednačenje njegovom timu u 69. minutu, međutim samo dva minuta kasnije Aparisio Pedro postiže gol za goste za konačnih 2:1 za goste.

Nakon devet odigranih kola, Moreirenše se nalazi na vrhu tabele druge lige Portugala sa 26 osvojenih bodova, dok je Arturov Feirenše osmi sa 13 bodova.

Dve najbolje ekipe na kraju sezone osiguraće plasman u prvu ligu, dok trećeplasirani ide u baraž.