LOZNICA NA KORAK OD NAJBOLJIH 16 U EVROPI! Remi protiv švedskog tima donosi ogroman uspeh u LIGI ŠAMPIONA (VIDEO)

FUTSAL

Futsaleri Loznice pobedili su Araz iz Azerbejdžana u drugom kolu Lige šampiona rezultatom 4:1.

Ovom pobedom, Loznica je došla na vrh tabele grupe 5 sa maksimalnih šest bodova i veoma je blizu prolaska u najboljih 16 ekipa u Evropi.

Srpski šampion poveo je 2:0 golovima Kocića i Milosavljevića, da bi Vitao pred kraj prvog poluvremena smanjio rezultat na 2:1.

Početkom drugog poluvremena Rosić povisuje na 3:1, da bi konačan rezultat postavio Kocić u 37. minutu, svojim drugim golom na utakmici, za konačnih 4:1.

Loznica se nalazi na prvom mestu sa 6 bodova, drugi je domaćin turnira Mostar sa 3, koliko ima i trećeplasirani Erebro, a poslednji je Araz koji je bez bodova i bez šanse za prolaz dalje.

Odlučujući meč Loznica igra u subotu od 17.30h protiv švedskog Erebra.

Loznica

Samo pobednik grupe ostvaruje prolaz među 16 najboljih tzv. elitnu fazu, a timu iz Zapadne Srbije biće dovoljno da odigra nerešeno u poslednjoj utakmici za ostvarenje ogromnog uspeha.

U određenim kalkulacijama i poraz od Erebra bi mogao doneti prolaz, u slučaju da Mostar pobedi Araz, pa da se kreira krug od tri ekipe sa istim brojem bodova, ali tu bi srpki tim imao nešto slabije šanse.

Utakmice turnira u Mostaru mogu se gledati na Youtube kanalu City televizija BiH HD.