SRBIN MOĆNIM PROJEKTILOM "PROBUŠIO" GOLMANA: Benfika demolirala rivala, Ristić postigao sjajan GOL!

BRAVOOO

Srpski Benfike Mihailo Ristić postigao je atraktivan gol na meču proti Eštorila u 12. kolu prvenstva Portugalije.

Benfika je zabeležila novi ubedljiv trijumf u domaćem šampionatu. Orlovi iz Lisabona savladali su kao gosti Eštoril rezultatom 5:1 (3:0) i tako dodatno uvećali prednost u odnosu na rivale.

Strelci za Benfiku bili su Musa, Silva, Žoao Mario i srpski fudbaler Mihailo Ristić.

Bivši as Crvene zvezde ušao je u igru u 85. minutu meča i samo četiri minuta kasnije na spektakularan način zatresao mrežu domaćina - snažnim udarcem sa distance "probušio" je golmana Eštorila.