STANKOVIĆ NA TRIBINAMA, SAMPDORIJA NASTAVLJA DA TONE! Leće odneo ceo plen iz Đenove

serija a

Fudbaleri Lećea savladali su Sampdoriju u Đenovi rezultatom 2:0 u okviru 15. kola italijanske Serije A.

Izabranici Dejana Stankovića, koji svoju ekipu nije mogao da vodi zbog kazne, jer je dobio crveni karton na meču protiv Toriba, tako su vezali četvrti uzastopni poraz i to od novajlije u ligi.

I dok su se porazi od Intera, Fiorentine i Torina mogli očekivati, teško da će navijači videti pozitivne strane nakon još jedne utakmice bez postignutog gola.

Ne preterano zanimljivo prvo poluvreme obećavalo je "nulu" pre odlaska na odmor, ali je grešku u odbrani domaćih iskoristio Lorenco Kolumbo i matirao nemoćnog Audera.

Sampdoria

Krenula je Sampdorija na sve ili ništa, imala i inicijativu na terenu koja pak nije donela konkretne rezultate, pa je nakon gola Lameka Bande u 83. minutu posle lepe asistencije Kolomba pitanje pobednika bilo rešeno.

Govorio je Stanković i o mogućnosti da ode iz kluba ukoliko je on problem, međutim čini se da su stvari van terena još lošije od onih na terenu.