LALE PROCVETALE: Fudbaleri Vojvodine pobedili Radnički iz Kragujevca

superliga srbije

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu kragujevački Radnički 1923 sa 2:1, u utakmici 19. kola Super lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu šampionata.

Vojvodina je povela autogolom koji je postigao Dajan Ponjević u 48. minutu, a sedam minuta kasnije u strelce se upisao i bivši fudbaler Zvezde Veljko Simić. Jedini pogodak za goste je postigao Vidović u 78. minutu.

Novosadska ekipa ostvarila je devetu pobedu u prvenstvu i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 33 boda.

Radnički 1923 je pretrpeo osmi poraz i sa 25 bodova zauzima osmo mesto.

Ranije danas Mladost je na svom terenu pobedila Kolubaru sa 2:0, a TSC je u Bačkoj Topoli istim rezultatom pobedio Radnički iz Niša.

Posle utakmica 19. kola sledi pauza u šampionatu zbog Svetskog prvenstva u Kataru, koje počinje 20. novembra.