CRVENI ĐAVOLI UKROTILI VUKOVE: Rašford za pobedu Junajteda protiv Vulverhemptona

Premijer liga

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Vulverhemptona sa 1:0, u utakmici 18. kola Premijer lige.

"Crveni đavoli" su upisali desetu pobedu od početka šampionata i trenutno su četvrti na tabeli sa 32 boda, dok su "Vukovi" na 18. poziciji sa 13 osvojenih bodova.

Nakon što je prvih 45 minuta proveo na klupi kažnjen zbog nediscipline, Markus Rašford je u igru ušao u drugom poluvremenu i doneo je pobedu svom timu.

Odlučujući momenat dogodio se u 76. minutu kada je Rašford, posle asistencije Bruna Fernandeša, ušao u kazneni prostor i sjajno pogodio za 1:0.

Rašford je osam minuta kasnije još jednom savladao golmana Hosea Saa, ali je taj pogodak poništen nakon intervecije VAR-a pošto je engleski napadač igrao rukom.

Fudbaleri Junajteda će u narednom kolu Premijer lige dočekati Bornmunt, dok će Vulvsi gostovati Aston Vili.