MOGU I BEZ VLAHOVIĆA! Stara dama minimalnim rezultatom pobedila Kremoneze, Milik je HEROJ Juventusa!

serija a

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostujućem terenu Kremoneze sa 1:0, u utakmici 16. kola Serije A.

Jedini gol za crno-bele postigao je Arkadijuš Milik iz slobodnog udarca u prvom minutu nadoknade vremena.

Fudbaler Kremonezea Emanuele Valeri postigao je gol u 15. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Juventus je ostvario 10. pobedu u prvenstvu i treći je na tabeli sa 34 boda.

Kremoneze je i dalje jedina ekipa bez pobede u Seriji A, pretrpeo je deveti poraz i pretposlednji je na tabeli sa sedam bodova.

Fudbaleri Fjorentine odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Monce.

Fjorentina je povela golom koji je Artur Kabral postigao u 19. minutu, a bod gostujućem timu doneo je Karlos Avgusto pogotkom u 61. minutu.

Klub iz Firence je 10. na tabeli sa 20 bodova, a Monca ima tri boda manje na 15. mestu.