KAKVA LUDNICA NA "ČIZMI"! Stankovićev tim bio BLIZU pobede, a onda je sudija u 99. minutu dosudio penal za Moncu!

serija a

U okviru 22. kola Serije A, fudbaleri Monce i Sampdorije podelili su bodove, pošto je nakon 90. minuta rezultat bio 1:1.

Tim koji sa klupe predvodi srpski strateg Dejan Stanković na ovaj način je prekinuo niz od pet uzastopnih poraza. Ipak, Sampdorija i ovako ima za čim da žali, pošto je do 99. minuta vodila sa 2:1.

U 12. minutu su gosti stigli do vođstva, preko Gabijadinija, da bi Monca poravnala rezultat dvadeset minuta kasnije, a tada se u strelce upisao Andrea Petanja.

Ponovo je Sampdorija povela u 58. minutu i tada je delovalo da će izabranici Dejana Stankovića konačno slaviti u italijanskom prvenstvu.

Ipak, u 9. minutu nadoknade vremena arbitar Kifi je dosudio penal za Moncu, a Mateo Pesina je bio siguran sa bele tačke.

Monca je sa 26 bodova na 10. mestu na tabeli, a Sampdorija je na pretposlednjem, 19. mestu sa 10 poena.

U narednom kolu Sampdorija će dočekati Inter, dok će Monca gostovati Bolonji.