KADA SE GLEDA OVAJ PARAMETAR, ON JE NAJBOLJI! Jović je poseban, posle sinoćnjeg gola Srbin se popeo na VRH Serije A!

serija a

Fudbaleri Fiorentine savladali su Milan u utakmici 25. kola italijanske Serije A rezultatom 2:1

Srpski fudbaler Luka Jović ušao je u igru u 81. minutu i posle samo šest minuta zatresao mrežu aktuelnog šampiona Italije.

Jović je sjajno ispratio centaršut Dodoa i glavom u padu zakucao loptu u mrežu nemoćnog Manjana.

Srpski napadač je na ovaj način stigao do 11. gola ove sezone u svim takmičenjima.

Zanimljivo je da se Jović kada je reč o golovima postignutim glavom, nalazi na prvom mestu liste strelaca, zajedno sa Viktorom Osimenom. Njih dvojica su po pet puta tresli protivničke mreže glavom.