NE POMAŽE NI NOVI TRENER, AGONIJA NIŠLIJA SE NASTAVLJA: Pet golova u pobedi Voždovca nad Radničkim, remi Radnika i Javora

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na gostovanju Radnički iz Niša sa 3:2, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.Beogradski tim je poveo u 11. minutu preko Mihajla Neškovića, dok je domaća ekipa u 62. minutu izjednačila golom Miljana Škrbića.

Dva minuta kasnije novu prednost Voždovcu donosi Haris Kadrić, da bi treći gol za goste postigao Vukašin Đurđević u 73. minutu.

Radnički je do kraja smanjio rezultat, nakon što je autogol u 84. minutu postigao Marko Ivezić.

Voždovac je prekinuo niz od pet utakmica bez pobede i zabeležio prvi trijumf nakon 4. februara.

Na tabeli Super lige Srbije Voždovac zauzima sedmo mesto sa 39 bodova, a niški tim posle šestog vezanog meča bez pobede zauzima 13. mesto sa 23 boda.

Voždovac u sledećem kolu gostuje Čukaričkom, dok Radnički gostuje Spartaku u Subotici.

Radnik i Javor su u Surdulici odigrali nerešeno 0:0.

Tim iz Ivanjice je 11. sa 25 bodova, dok je Radnik na poslednjem 16. mestu sa 17 bodova.