ZA RUBRIKU "VEROVALI ILI NE"! Napadač Genta ISPISAO ISTORIJU, kakva je ovo GOL MAŠINA - postigao het-trik za SAMO tri minuta!

neverovatno

U revanš utakmici osmine finala Lige konferencija, fudbaleri Genta deklasirali su Bašakšehir na gostovanju ubedljivim rezultatom 4:1, i tako prošli u narednu rundu takmičenja.

Ovo veče zauvek će pamtiti napadač Genta Gift Orban, koji je uspeo da ispiše nove stranice istorije.

Naime, on je najbrži het-trik u istoriji evropskih takmičenja, a za to mu je trebalo samo tri minuta, verovali ili ne.

On je mrežu turskog tima načeo u 31. minut, potom minut kasnije ponovo pogodio, a treći gol postigao je u 34. minutu.