INTER ŠOKIRAN NEVEROVATNIM GOLOM U 90. MINUTU, NAPOLI SE NAMUČIO: Gomila uzbuđenja u Italiji, potez Kandreve će se prepričavati

SERIJA A

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima Leće sa 2:1, u meču 29. kola italijanske Serije A.

Strelci za Napoli bili su Đovani Di Lorenco u 18. i Antonio Galo autogol u 64. minutu.

Gol za Leće je postigao Federiko Di Frančesko u 52. minutu.

Napoli je na prvom mestu sa 74 boda, 19 više i utakmicom više od drugoplasiranog Lacija. Leće je na 16. poziciji sa 27 poena.

U narednom kolu Napoli će dočekati Veronu, dok će Leće ugostiti Sampdoriju.

Ranije u toku dana fudbaleri Salernitane odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Intera, u utakmici 29. kola Serije A.

Milanska ekipa povela je golom koji je Robin Gosens postigao u šestom minutu na asistenciju Romelua Lukakua, a Salernitana je osvojila bod neverovatnim pogotkom Antonija Kandreve u 90. minutu.

Inter je remijem prekinuo niz od tri poraza i posle 16. pobede zauzima četvrto mesto na tabeli sa 51 bodom, koliko ima Milan ali uz utakmicu manje.

Salernitana je nastavila niz remija, a posle 11. u ligi zauzima 15. mesto na tabeli sa 29 bodova.