Pogledajte tuču na Čika Dači!

Zvezda savladala Radnički sa 3:0. Pre meča došlo do sukoba navijača, a bilo žestoko i na terenu

Grubijani.

Žestoko je bilo u Kragujevcu, gde je Crvena zvezda savladala Radnički 1923 sa 3:0 (1:0). Navijači crveno-belih i domaćeg kluba najpre su se sukobili na ulicama Kragujevca, a kasnije su, dvadesetak minuta pre početka meča, Delije probile zaštitnu ogradu na stadionu. Ipak, policija je uspela da spreči veći incident.

I na terenu je bilo dosta udaranja, Nedović je zbog udaranja Kasalice dobio crveni karton, a isto je prošao i Miljan Mutavdžić, koji je takođe isključen.

Zvezda je povela golom povratnika Milijaša iz „slobonjaka“ pred kraj prvog poluvremena, a Kasalica je u 82. praktično rešio pitanje pobednika. Mnogi nisu videli treći Zvezdin gol iz 95. minuta jer su već napustili stadion. Milivojević je lepo plasiranim udarcem zapečatio sudbinu domaćih.