ČUKARIČKI UBEDLJIV PROTIV NOVOG PAZARA: Tim sa Banovog brda nastavlja borbu za Ligu šampiona

Super liga Srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu ekipu Novog Pazara sa ubedljivih 4:0, u utakmici 35. kola Super lige Srbije.

Tim sa Banovog brda je upisao 22. pobedu od početka šampionata i trenutno je drugi na tabeli sa 71 bodom, odnosno ima tri više od TSC-a, a sedam od Partizana koji tek treba da odigraju svoje mečeve 35. kola.

Na drugoj strani, Novi Pazar je šesti tim lige sa 50 osvojenih bodova.

Ovaj meč je praktično rešen posle samo deset minuta igre pošto je fudbaler Novog Pazara Milan Joksimović skrivio penal i zaradio direktan crveni karton. Siguran realizator najstrože kazne je potom bio Marko Docić u 12. minutu.

Domaći tim je prednost duplirao u 50. minutu autogolom Slobodana Rubežića, a pobedu Čukaričkog su potvrdili Almir Aganspahić u 75. i Luka Stojanović u 81. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom, pretposlednjem kolu gostovati Voždovcu, dok će Novi Pazar dočekati TSC.