NEDOSTATAK RAZUMA U RUSIJI! Srpski fudbaler u šoku zbog ONOGA ŠTO JE DOŽIVEO! Ovako nešto još nismo videli (VIDEO)

BIZARNA SITUACIJA

Srpski fudbaler, Milan Gajić, prošao je kroz bizarnu situaciju na utakmici ruske Premijer lige.

Desni bek je dobio crveni karton na potpuno sulud način.

Ahmat Grozni je bio domaćin moskovskom CSKA koji je stigao do pobede rezultatom 3:2 u utakmici sa tri crvena kartona, pet dosuđenih i šest izvedenih penala.

Fudbaler Ahmata Bistrov je isključen u 12. minutu, CSKA je stigao do prednosti sa bele tačke golom Čalova u 13, a uzvratio je domaćin preko Konatea u 27.

Čalov je bio precizan i u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a onda su usledili neverovatni momenti.

Gajić je skrivio jedanaesterac zbog čega mu je pokazan žuti karton.

Igor Akinfejev je odbranio udarac sa bele tačke, a glavni sudija je potom dobio signal iz VAR sobe, nakon čega je otišao da pogleda snimak prekršaja.

Odlučio je da poništi žuti karton i Gajiću pokaže crveni karton, ali i da Ahmatu dodeli novi udarac sa bele tačke?!

Konate je iz drugog pokušaja bio precizan pa su ekipe otišle na poluvreme pri rezultatu 2:2.

Čalov je realizovao jedanaesterac u 79. minutu i tako doneo pobedu slavnom ruskom klubu.