PОRAZ ČARAPANA KOJI JE SVE IZNENADIO: Napredak u Kruševcu izgubio od Železničara iz Pančeva

1. kolo SLS

Na premijeri u novom prvenstvu Super lige Srbije Napredak je na svom terenu izgubio sa 1:0 od Železničara iz Pančeva, razočarao svoju mnogobrojnu publiku i iznenadio ljubitelje fudbala.

Čarapani su imali izglednu priliku kada se Slobodan Stanojlović našao u gol šansi, ali se propisno obrukao u svom predstavljanju na stadionu Mladost u gradu pod Bagdalom.

Umesto ranog vođstva i puta ka pobedi usledila je kazna gostiju, kako to obično biva.

Gosti su u 28. minutu poveli golom ukrajinskog napadača Pavlova i sa tim pogotkom se otišlo na odmor. Jedan odličan udarac Krstića u 43. minutu je mogao da promeni tok utakmice, ali je samo uzdrmao prečku.

Trener Perišić je u drugom poluvremenu pokušavao da razmrda svoje pulene izmenama i taktičkim varijantama ali Napretkovcima ništa nije polazilo za nogom.

Čarapani su imali inicijativu, posebno u drugom poluvremenu, daleko veći posed lopte, ali mreža gostiju je bila začarana i debitant je iz Kruševca odneo sva tri boda.