DOCIĆ DRUGAČIJE NE ZNA: Novi evrogol u režiji kapitena Čukaričkog! Izveo slobodnjak sa nekih 40 metara - i pogodio! VIDEO

golčina

Ostvario je Čukarički pobedu i u drugom ovosezonskom meču u elitnom rangu takmičenja u Srbiji!

Nakon niškog Radničkog izabranici Dušana Kerkeza savladali su i kragujevački Radnički 1923 na teškom gostovanju rezultatom 2:1. Posle nešto slabijeg prvog poluvremena, Brđani su u drugih 45 minuta bili bolji, i na kraju zasluženo odneli sva tri boda sa stadiona "Čika Dača".

Čukarički je stigao do vođstva prelepim golom Marka Docića iz slobodnog udarca u 56. minutu. Kapiten tima sa Banovog brda Marko Docić na fenomenalan način je izveo slobodan udarac sa desne strane, gađao je na drugu stativu i pogodio dalji ugao Mladenovićevog gola.