DEBAKL BRĐANA NA KROVU: IMT deklasirao Čukarički, debi Matića za zaborav, loša uvertira pred Olimpijakos

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri IMT slavili su nad Čukaričkim sa 3:0 u okviru četvrtog kola Superlige Srbije.

Poveli su domaći u 34. minutu i to preko Luke Lukovića i "presekli" ekipu koju od ovog kola vodi Igor Matić.

Igrao se 77. minut kada je Uroš Stamenić posle odbitka loptu sproveo u mrežu iza leđa Gordića.

Konačan rezultat postavio je talentovani 17-godišnjak i kapiten IMT-a Miloš Luković koji je tako postigao četvrti gol u dosadašnjem toku Super lige Srbije.

Obe ekipe su u dosadašnjem delu prvenstva zabeležile po dve pobede, jedan remi i jedan poraz.

U narednom kolu, IMT će gostovati TSC-u, dok će Čukarički dočekati Radnik.

U međuvremenu Čukarički u četvrtak gostuje Olimpijakosu u prvom meču plej ofa za Ligu Evrope.