TSC SILAN U IVANJICI: Vicešampion razbio Javor, Mladost šokirala Napredak u Kruševcu!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri TSC-a pobedili su u gostima Javor sa 3:0, u meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Strelci za TSC bili su Petar Stanić iz penala u 20, Saša Jovanović u 37. i Miloš Pantović iz penala u 45. minutu.

TSC je na drugom mestu na tabeli sa tri pobede i jednim remijem, a Javor je deveti sa jednom pobedom, dva remija i jednim porazom.

U narednom kolu, TSC će dočekati IMT, dok će Javor ugostiti niški Radnički.

U istom terminu, Mladost je u gostima pobedila Napredak sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je Aleksandar Varjačić u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Mladost je na šestom mestu na tabeli sa sedam poena, a Napredak je 14. sa jednim osvojenim bodom.

U sledećem kolu, Napredak će gostovati Spartaku, dok će Mladost dočekati Vojvodinu.