HET-TRIK ALEKSANDRA MITROVIĆA: Srpski fudbaler NEMILOSRDNO REŠETA u Saudijskoj Arabiji! Golovi za TV ŠPICE (VIDEO)

SJAJNO

Fudbaleri Al-Hilala pobedili su večeras u gostima Al-Itihad sa 4:3, u derbiju petog kola Prve lige Saudijske Arabije.

Strelci za Al-Hilal bili su srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u 20, 60. i 65. i Al Davsari u 71. minutu.

Do poluvremena se protivnik ponovo. Karim Benzema i Hamdalah su bili strelci za 3:1.

Međutim, pitao se nešto i Mitrović koji u nastavku postiže još dva gola i kompletira het-trik.

Prvo u 60. minutu smanjuje na 3:2. Morao je da potvrdi gol nakon šuta glavom i sjajne reakcije protivničkog golmana, a potom pet minuta kasnije realizuje i jedanaesterac.

Ovo je za Mitrovića treća utakmica u dresu Al Hilala i na svom kontu već ima četiri gola i asistenciju.

Drugi srpski fudbaler Al Hilala Sergej Milinković-Savić je asistirao za preokret na 4:3 u 71. minutu.

Al-Hilal je prvi sa 13 bodova, bodom više od drugoplasiranog Al-Itihada.