PODELA BODOVA NA "BRAMEL LEJNU": Šefild junajted i Everton upisali prve bodove u Premijer ligi

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Šefild junajteda i Evertona odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Gosti iz Liverpula poveli su preko Abdulaja Dukurea u 14. minutu, a rezultat je u 33. minutu izjednačio Kameron Arčer.

Šefild junajted je do vođstva došao u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Arčer je iz daljine šutirao i pogodio stativu, a lopta se odbila od leđa golmana Evertona Džordana Pikforda i završila u mreži.

Everton je do boda došao golom Arnoa Danžume u 55. minutu.

Oba tima su tako upisala prve bodove u novoj sezoni Premijer lige. U sledećem kolu Šefild junajted gostuje Totenhemu, dok Everton dočekuje Arsenal.