MAMA MIA! LUDNICA U RIMU: Golman Lacija u 95. minutu doneo bod Laciju protiv Atletika VIDEO

Liga šampiona

Fudbaleri Lacija i Atletiko Madrida odigrali su večeras u Rimu nerešeno 1:1, u meču prvog kola Grupe E Lige šampiona.

Vodeći gol za Atletiko postigao je Pablo Barioso u 29. minutu. On je šutirao sa 25 metara, lopta je na putu ka golu zakačila jednog odbrambenog igrača i prevarila golmana.

Lacio je do izjednačenja stigao u petom minutu sudijske nadoknade vremena golom golmana Ivana Provedela. On je u poslednjim trenucima meča otišao u kazneni prostor Atletika, i udarcem glavom doneo izjednačenje svojoj ekipi.

U narednom kolu, Atletiko Madrid će dočekati Fejnord, dok će Seltik ugostiti Lacio.