LUDNICA U MADRIDU I ISTANBULU: Real u 94. minutu do pobede, Galata stigla dva gola minusa

1. kolo

Fantastične dve utakmice viđene su u popodnevnom terminu Lige šampiona.

Real je golom Džuda Belingema u 94. minutu pobedio Union Berlin, dok je u Istanbulu u meču između Galatasaraja i Kopenhagena rezultat bio 2:2.

Real Madrid je Real Madrid. Mladi Belingem je u šestoj utakmici za Kraljevski klub postigao svoj šesti gol. Ali, najvažniji. U poslednjim sekundama meča protiv čvrstih Nemaca, lopta se srećno odbila do mladog napadača koji je sa 2-3 metra ćušnuo u mrežu i izazvao delirijum na stadionu u Madridu.

A šta tek reći za finiš meča u Istanbulu? Kopenhagen je do 86. minutu imao vođstvo 2:0 u paklu Istanbula. A onda je domaćin za dva minuta postigao dva gola i iščupao bod.

TOK MEČEVA

2. POLUVREME

90+4. minut - Belingem je blago Reala

Šesta utakmica mladog Belingema i njegov šesti gol u dresu Reala.

Ali, najvažniji! U četvrtom minutu zaustavnog vremena mladi napadač je postigao gol. Lopta se srećno odbila do njega, a on je sa dva metra ćušnuo u gol

88. minut - Kakav šok za goste

Prava ludnica u Istanbulu, Galatasaraj je za dva minuta postigao dva gola. Tete je doneo izjednačenje turskom timu protiv Kopenhagena.

86. minut - Tračak nade za Galatasaraj

Sača Boej smanjuje rezultat u Istanbulu na 1:2.

58. minut - Danci su duplirali prednost u Istanbulu

Kopenhagen je golom Gonsalvesa poveo sa 2:0 protiv Galatasaraja.

1. POLUVREME

35. minut - Prvi gol večeri postigli su igrači Kopenhagena

Mohamed Elionusi postigao je gol za danski tim na gostovanju Galatasaraju.