SIGURNA POBEDA SITIJA: Notingem Forest osetio moć Građana, podela bodova u Lutonu i Londonu

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Notingem Forest sa 2:0, u meču šestog kola engleske Premijer lige.

Strelci za Siti bili su Fil Foden u sedmom i Erling Haland u 14. minutu.

Siti je od 46. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Rodri.

Siti je prvi na tabeli sa 18 bodova, a Forest je na 10. mestu sa sedam poena.

U narednom kolu, Siti će gostovati Vulverhemptonu, dok će Notingem Forest dočekati Brentford.

U istom terminu, Luton i Vulverhempton su u Lutonu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Vulverhempton golom Pedra Neta u 50. minutu, da bi izjednačenje Lutonu doneo Karlton Moris golom iz penala u 65. minutu.

Luton je na poslednjem, 20. mestu sa jednim bodoma, a Vulverhempton je na 15. mestu sa četiri boda.

Kristal Palas i Fulam su u Londonu odigrali nerešeno 0:0.