SERIJA A: Fjorentina u gostima pobedila Udineze, Atalanta kod kuće pobedila Kaljari

SERIJA A

Fudbaleri Fjorentine pobedili su na gostujućem terenu Udineze sa 2:0, u utakmici petog kola Serije A.

Fjorentina je povela golom koji je postigao Lukas Martines Kvarta u 32. minutu, a pobedu je obezbedio Đakomo Bonaventura u drugom minutu nadoknade vremena.

Fjorentina je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno treću u ligi i zauzima peto mesto na tabeli sa 10 bodova.

Udineze nema nijednu pobedu, a posle drugog poraza ima tri boda na 18. mestu na tabeli.

Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu Kaljari sa 2:0.

Golove su postigli Ademola Lukman u 33. i Mario Pašalić u 76. minutu.

Posle treće pobede ekipa iz Bergama je šesta na tabeli sa devet bodova, a Kaljari ima dva boda na pretposlednjem 19. mestu na tabeli.

Ranije danas Inter je na gostujućem terenu pobedio Empoli sa 1:0.