ROMA BILA NADOMAK POBEDE - SAPATA POKVARIO SLAVLJE: Torino u finišu meča iščupao bod

SERIJA A

Fudbaleri Torina odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Rome, u utakmici petog kola Serije A.

Roma je povela golom koji je Romelu Lukaku postigao u 68. minutu, a bod Torinu obezbedio je Duvan Sapata pogotkom u 85. minutu.

Obe ekipe su drugi put u ligi odigrale nerešeno. Torino je deveti na tabeli sa osam bodova, a Roma zauzima 13. mesto sa pet bodova.

Ranije danas Inter je na svom terenu pobedio Empoli sa 1:0, a Atalanta je na svom terenu pobedila Kaljari sa 2:0.

Fjorentina je na gostujućem terenu pobedila Udineze sa 2:0, dok je šampion Napoli odigrao 0:0 u Bolonji.