SRPSKI REPREZENTATIVAC GOLOM ZA POBEDU U 95. MINUTU ŠOKIRAO EVROPU! Da li je moguće da je ovako ponizio golmana?! (VIDEO)

MAJSTOR

Reprezentativac Srbije, Mijat Gaćinović, na neverovatan način je doneo pobedu AEK-u.

Atinjani su u okviru 6. kola grčke Super lige pobedili Atromitos kao domaćin rezultatom 2:1.

Do tri boda su stigli tek nakon velike drame u završnici, iako su od 31. minuta imali prednost pogotkom Nordina Amrabata.

Đibril Sidibe je dobio direktan crveni karton u 88. minutu, nakon čega je usledio jedanaesterac za goste koji je precizno izveo Karol Angjelski.

Tada je na scenu stupio Gaćinović.

AEK je u 95. minutu dobio još jedan penal, a Srbin je preuzeo odgovornost na sebe.

Bez preterivanja možemo da kažemo da je šokirao sve na stadionu, čitavu Grčku, pa i Evropu, načinom na koji je izveo najstrožu kaznu u fudbalu.

Kao da je na treningu, Mijat je "panenkom" ponizio golmana i doneo veliko slavlje navijačima AEK-a.

Ekipa iz Atine je trenutno na četvrtom mestu sa 11 bodova uz utakmicu manje od većine ekipa.