MALEROZNOG RAMOSA ISMEVA ČITAVA PLANETA: Zbog izjave pre meča i onoga što mu se dogodilo protiv Barse NEĆE MOĆI DA ŽIVI (VIDEO)

NEMA SREĆE

Legendarni Serhio Ramos ovog leta se vratio u klub u kojem je započeo karijeru.

Otkako je stigao u Sevilju iz Pari Sen Žermena igrao je na dve utakmice La Lige, a protiv Barselone je u osmom kolu bio starter.

Na njegovu veliku žalost, postao je i tragičar, a zbog onoga što se dogodilo na utakmici, ali i izjave pred meč, postao je glavna meta podsmeha.

Nakon meča praktično se više priča o Ramosu nego o samoj utakmici.

Barselona je pobedila rezultatom 1:0, nakon što je poluvreme završeno bez golova.

Imali su Katalonci apsolutnu dominaciju u drugom delu, ali nisu mogli da dođu do pogotka, sve do 76. minuta.

Kanselo je uputio centaršut Lamine Jamal je glavom vratio loptu ka centru kaznenog prostora, a tamo se našao nesrećni Ramos.

Loše je reagovao, možda i nije imao vremena da uradi nešto bolje, a lopta se od njegove noge odbila u gol.

Tako je Ramos koji je legenda Real Madrida doneo pobedu Barseloni, što je naravno scenario iz košmara za njega, a sa druge strane nešto što su navijači katalonskog kluba znali da proslave.

Mnogi su ubrzo podsetili na Ramosovu izjavu pre utakmice.

"Bilo bi lepo da povratnički gol za Sevilju postignem protiv Barselone, ali fokusiran sam na odbranu i na to da utakmicu završimo čiste mreže", rekao je čuveni Španac.

Naravno, društvene mreže prepune su šaljivih komentara i prozivki na račun defanzivca.