PEVCI SA IGRAČEM MANJE UPISALI TRIJUMF I IZBILI NA ČELO PREMIJER LIGE: Minimalna pobeda Totenhema protiv Lutona

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Lutona sa 1:0, u utakmici osmog kola Premijer lige.

Totenhem je upisao šestu pobedu od početka šampionata i trenutno je prvi na tabeli sa 20 bodova, odnosno ima dva boda više od Mančester sitija, a tri od Arsenala. Na drugoj strani, Luton je na 17. poziciji sa četiri osvojena boda.

Ekipa Totenhema je u finišu prvog poluvremena, u nadoknadi vremena, ostala sa igračem manje na terenu pošto je Iv Bisuma dobio drugi žuti karton, ali je i pored toga slavio. ;Pobednički gol postigao je Miki van de Ven u 52. minutu.

Fudbaleri Totenhema će u narednom kolu Premijer lige dočekati Fulam, dok će Luton gostovati Notingemu.