PODELA BODOVA U SEVILJI: Domaćin stigao zaostatak od 2 gola protiv Rajo Valjekana i iščupao bod

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Rajo Valjekana, u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Rajo Valjekano je poveo golom Oskara Valentina u 21. minutu, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Alvaro Garsija.

Domaći su smanjili zaostatak golom koji je Džibril Sou postigao u 50. minutu, a bod im je obezbedio Jusef En-Nesiri pogotkom u šestom minutu nadoknade vremena.

Rajo Valjekano je četvrtu uzastopnu utakmicu završio remijem i ima 13 bodova na sedmom mestu na tabeli.

Sevilja je u poslednje dve utakmice bez pobede i zauzima 13. mesto sa osam bodova.

Ranije danas Đirona je na gostujućem terenu pobedila Kadis sa 1:0, Real Madrid je na svom terenu bio bolji od Osasune 4:0, a Majorka je kao domaćin odigrala nerešeno 1:1 protiv Valensije.