NESTVARNA SCENA U ITALIJI: Golman dobio crveni karton, čuveni napadač stao na gol i NAPRAVIO ŠOU! Svi pričaju o ovom momentu VIDEO

LUDNICA

Fudbaleri Milana pobedili su Đenovu u neverovatnoj utakmici osmog kola Serije A.

Rezultat meča na u Đenovi bio je 1:0, a golmani oba tima dobili su po crveni karton u samoj završnici.

Čuvar mreže Milana Majk Manjan isključen je u devetom minutu nadoknade, a kako Milan nije imao izmenu na gol je morao da stane neko od fudbalera.

Učinio je to Olivije Žiru koji je imao i jednu veliku odbranu.

Snimak tog trenutka postao je pravi hit na društvenim mrežama.

Golman Đenove Đozep Martinez isključen je u 103. minutu, ali je trener tog tima imao na raspolaganju rezervnog čuvara mreže.