ORLOVI DONELI NOVU POBEDU AL HILALU! Mitrović umalo TRAGIČAR! Promašio penal, pa dao gol, a šta reći za MAJSTORIJU Sergeja? VIDEO

ŠOU SRPSKIH FUDBALERA

Rezultatom 3:1, Al Hilal je uz veliku pomoć srpskih fudbalera stigao do pobede protiv Al Ahlija.

Reprezentativac Srbije, Sergej Milinković-Savić, koji je ovog leta iz Lacija stigao u klub iz Saudijske Arabije upisao se u strelce već u prvom minutu utakmice.

Iskoristio je fantastičnu dugu loptu Kulibalija, primio ju je na grudi i tako napravio sebi dobru situaciju da postigne pogodak.

Nešto kasnije, još jedan srpski reprezentativac bio je u centru pažnje.

Aleksandar Mitrović nije iskoristio penal u 26. minutu, ali je devet minuta kasnije ipak uspeo da utiče na rezultat.

Posle dobrog centaršuta reagovao je u svom stilu i udarcem glavom postigao je drugi gol za svoj tim.

Preko Alana Sent Maksimana Al Ahli je u 58. minutu smanjio na 2:1 i u nastavku je probao da dođe i do izjednačenja.

U završnici utakmice, odnosno u 84. minutu, Ibanjez je autogolom postavio konačan rezultat.

Posle 11 utakmica, Al Hilal je prvi na tabeli kao jedina neporažena ekipa sa 29 bodova. Al Ahli je peti sa sedam bodova manje.