OVAKVIM POBEDAMA SE OSVAJAJU TITULE! Totenhem osvojio VAŽNA TRI BODA na teškom gostovanju

premijer liga

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Kristal Palas sa 2:1, u prvoj utakmici desetog kola Premijer lige.

Totenhem je upisao osmu pobedu od početka šampionata, treću uzastopnu, i prvi je na tabeli sa 26 bodova, odnosno trenutno ima pet bodova više od Mančester sitija i Arsenala, a šest od Liverpula.

Na drugoj strani, Kristal Palas je i dalje na 11. poziciji sa 12 osvojenih bodova.

Posle prvog poluvremena bez golova, Totenhem je poveo u 53. minutu autogolom Džoela Varda, da bi prednost gostiju duplirao Son u 66. minutu. Konačnih 2:1 postavio je Džordan Aju pogotkom u 94. minutu.

Ekipu Totenhema u narednom kolu Premijer lige očekuje derbi protiv Čelsija na domaćem terenu, dok će Kristal Palas gostovati Barnliju.