ŽESTOKA PORUKA! PRST NA USTA POSLE GOLA U VELIKOM DERBIJU! Vlahović prekinuo dugačak post i poslao jasan signal! (VIDEO)

Napadač Dušan Vlahović bio je strelac jedinog gola za Juventus u Derbiju Italije protiv Intera (1:1). Uspeo je da zatrese mrežu u 27. minutu meča 13. kola Serije A i tako prekine golgeterski post koji je trajao duže od dva meseca!

Poslednji put je Vlahović tresao mrežu 19. septembra protiv Lacija. Tada je dao dva pogotka i od tada - nijedan. Na ukupno deset utakmica, računajući i dve za selekciju Srbije, Dušan nije dao gol.

U međuvremenu je trpeo brojne kritike, počelo je i da se sumnja u njegove kvalitete.

A onda je proradio kada je najpotrebnije, u velikom derbiju. Igrao se 27. minut kada je Dušan ispratio prodor Federika Kjeze po levoj strani i njegovu povratnu pretočio u gol sa nekih 13-14 metara slabijom desnom nogom.

Pogodak je proslavio na specifičan način - stavljanjem prsta na uho i usta. Poruka je jasna.