ĐIRONA ZA PET MINUTA OKRENULA VALENSIJU: Domaćin u finišu stigao do tri boda i opet je lider na tabeli

PRIMERA

Fudbaleri Đirone pobedili su na svom terenu ekipu Valensije sa 2:1, u utakmici 15. kola španske Primere.

Valensija je povela u 57. minutu pogotkom Uga Duroa, ali je Đirona u samom finišu meča stigla do preokreta i pobede.

Prvo je Kristijan Stuani u 83. minutu poravnao rezultat na 1:1, da bi isti igrač pet minuta kasnije doneo pobedu Đironi.

Đirona je stigla do 12. pobede u španskom šampionatu i prva je na tabeli sa 38 bodova, dok je Valensija deseta sa 19 osvojenih bodova.

Fudbaleri Đirone će u narednom kolu Primere gostovati Barseloni, a Valensija ide u goste Hetafeu.